Posted in ניקוי רעלים

דיאטה = אורח חיים בריאהחיים שלנו מתנהלים בקצב גבוה ועמוס מתחים. אנחנו עובדים שעות מרובות, מתרוצצים בין קניות, ומשימות שונות ורק מחכים לסוף השבוע, למנוחה קצרה ולארוחות מפנקות. אנחנו נמצאים במסלול המהיר לתשישות ולהשמנת יתר על שלל הבעיות הקשות שנוצרות עקב כך.

קצב החיים המודרני גורם לרבים מאיתנו להזניח את עצמנו ואת בריאותנו, והתזונה שלנו הופכת לפחות יעילה. רובנו אוכל מהר תוך כדי הליכה או בין ישיבות; אנחנו "חוטפים ביסים" מול המחשב בעבודה או תוך כדי צפייה בטלוויזיה, מבלי לתת את הדעת למה שאנחנו מכניסים לגופנו.

יום אחד אנו מגלים שהבגדים לא עולים עלינו, ופתאום מבינים כמה שאנחנו עייפים בזמן האחרון וחסרי אנרגיה. הרופא מעיר כמה הערות על עלייה במשקל והסכנות שלה, ואנחנו יוצאים מהמרפאה נחושים לרדת במשקל, ומחליטים לחפש באינטרנט דיאטה מהירה שתפתור לנו את כל הצרות.


אבל, אין שום קיצורי דרך; אין כדורי קסם בדרך להרגשה טובה ולבריאות טובה.

כן יש לקבל החלטה, להתייעץ עם מומחים בתחום התזונה ולהתמיד.

ההחלטה לשנות את התזונה שלנו ולשפר את הבריאות שלנו, צריכה לכלול את כל תחומי חיינו: לפנות זמן איכות לעיסוקים עם המשפחה, לעסוק בפעילות ספורטיבית או למצוא תחביב מעניין. הרי אנחנו צריכים בחיינו הרבה יותר מהרצף הקבוע של עבודה-קניות-אוכל-שינה.

 

מתי לאחרונה הקשבתם לעצמכם ולגוף שלכם?

דיאטה זה לא רק שינוי הרגלי האכילה; בסופו של דבר יש לה השפעה מכרעת גם על תהליכים פיזיולוגיים ונפשיים נוספים בגוף, וכמובן גם על הבריאות הכללית שלנו. התרגלנו כבר לעייפות ולמזון מהיר עתיר קלוריות ודל בוויטמינים ומינרלים. הדמות בראי, זו עם הבטן הנפוחה, היא שלנו. חלקנו השלים עם המראה ועם חוסר הנוחות היומיומי שנובע מתזונה לקויה ויוצר גזים, עצירויות ובעיות חמורות יותר.

אבל אתם לא חייבים להשלים עם מצב גופני ירוד, שעלול להשפיע על הנפש ולפגוע בכם ובתפקוד היומיומי שלכם. יש מה לעשות כדי לשפר את הבריאות, להחזיר לגוף אנרגיה וחיוניות ובכך להשפיע לטובה על כל תחומי החיים.

 

לקבל את ההחלטה

כדאי לעצור לפעמים ולנהל שיחה אישית עם הדמות שבמראה. למה שלא תסתכלו טוב על עצמכם, בלי ביקורת, פשוט כדי להבין מה קורה לכם ולגוף שלכם.

שאלו את עצמכם מה אתם אוכלים והאם זה באמת מזון בריא? רוב המזון שאנו מכניסים לגוף שלנו מעובד, כך שאחוז הוויטמינים והמינרלים הטבעיים שאנחנו צורכים נמוך ביותר. הוסיפו לזה כימיקלים (כמה מכם אוכלים מזון אורגני?), זיהום אוויר והלחץ התמידי הזה שרובנו מצויים בו. ומה התוצאה?

קיבלתם המון בעיות בגוף אחד, פסולת ישנה שתקועה במעיים, צריכה מופרזת של כמויות אוכל פחות בריא, כמיהה מתמדת לסוכר ופחמימות וסטרס שמתבטא באינספור דרכים, החל ממצב רוח ירוד ועד לדיכאון, קנדידה במעיים, בעיות עיכול שונות… והרשימה ארוכה מאוד.

לפני שהגוף יוכל לקבל את המזון הבריא והעשיר, חשוב להיפטר מהפסולת שנמצאת בפנים כבר הרבה זמן. הבטן הנפוחה שלכם… זה לא בדיוק מבנה משפחתי; סביר להניח שאתם אוצרים המון פסולת ורעלים במערכת העיכול, וזה בדיוק הזמן לנקות את הגוף ולהתחיל לאכול נכון.


קבלו החלטה להרגיש טוב:
פנו ליועץ תזונה שיבנה לכם דיאטה מתאימה, בשילוב אורח חיים פעיל יותר. במקביל אפשר לשלב גם מספר טיפולים לניקוי רעלים בשיטת קולון הידרותרפיה (שטיפה של המעי הגס באישור ה-FDA ומשרד הבריאות הישראלי). שיטה זו מסירה מהמעיים פסולת עודפת, משאירה אתכם קלים ורעננים ובהחלט מסייעת ותורמת לתהליך מסודר של אכילה נכונה.