לתת לגוף לנשום מחדש

תוך 40 דקות משילים עד כ-3 קילוגרם רעלים מהגוףניקוי רעלים מקצועי

אורח החיים המודרני והדינמי שלנו, האוכל המתועש, האוויר המזוהם שאנו נושמים והלחץ הנפשי (סטרס) – כל אלו מעמיסים על המערכת הטבעית של הגוף לסינון רעלים (מעי, קיבה, כליות, כבד). הדבר משפיע על גופנו לרעה, ומביא לכך שרעלים רבים מצטברים בו.

הצטברות הרעלים עלולה להוביל לבעיות ומחלות, ובהן חוסר אנרגיה, עייפות ותשישות, כאבי ראש, בעיות עיכול, חוסר ריכוז ועוד. ניקוי הגוף מבפנים חשוב לא פחות מהניקיון וההיגיינה שעליהם אנו מקפידים ברחצה היומיומית.

בדיוק כמו צמח הזקוק למספר אלמנטים כדי לצמוח ולפרוח, כך גם גופנו זקוק לשילוב של מספר גורמים כדי להישאר בריא. במכון לייף קלין ילווה אתכם צוות מדהים ומקצועי, שיסייע לכם לשלב בין ניקוי רעלים בגוף ותזונה נכונה ומאוזנת, ובין תמיכה ואוזן קשבת לאורך כל הדרך – עד שתסגלו לעצמכם את אורח החיים שעליו תמיד חלמתם.

אחד הטיפולים הטובים והנפוצים ביותר כיום לניקוי מעיים והוצאת רעלים מהגוף ופסולת, הוא טיפול קולון הידרותרפיה – שטיפת המעי הגס. באמצעות ניקוי הרעלים מהגוף מערכות הגוף חוזרות לתפקד. ניקוי רעלים בגוף הוכח כמשפר משמעותית את האנרגיה של הגוף, שומר על מערכת החיסון ומחזיר חיוניות וזוהר לעור.

עם הפתרון המהיר של מכון לייף קלין – זה אפשרי לביצוע בזמן קצר ובתהליך נעים ומרגיע. ניקוי רעלים מאפשר לגוף להשיל עד כ-3 קילוגרמים של רעלים שהצטברו במעי. פעולה זו מאפשרת לגוף לחזור לאיזון, להשתחרר ממאסת רעלים לא רצויה ולהעניק לגוף נקודת התחלה נקייה, אנרגטית וחיונית.

 

ניקוי רעלים מהגוף במכון לייף קלין – קל, נעים, נוח, אסתטי ומהיר

 

תהליך ניקוי הרעלים שם דגש על פרטיות ואסתטיות מלאה בטיפול. למעשה, לאחר מתן הסבר פשוט, הלקוח מבצע את ניקוי הרעלים בעצמו בפרטיות מלאה. המיכון העומד לרשותו מאפשר לעשות זאת בנוחות מלאה, ללא תחושות מוזרות, בהליך נעים ומרגיע.

תוך 40 דקות מסתיים התהליך, כך שעד 3 קילוגרמים של עודפים ורעלים נשטפים באופן עצמאי, ללא תופעות לוואי.

אתם מוזמנים להיכנס אל הקליניקה המאובזרת והאסתטית שלנו, הפועלת במיוחד עבורכם – נשים וגברים כאחד – לצמצום תחושת הנפיחות, לניקוי הרעלים מגופכם ולפרידה מהעצירות המטרידה, מהרגשת הנפיחות ומהגזים. פעולת הניקוי תעניק לכם נקודת התחלה חדשה להחזרת מערכות הגוף לפעולה תקינה, לשיפור בהרגשה האישית ולניקיון מרעלים שהצטברו.

מדוע דווקא Life Clean?

מודרני ומתקדם – הטיפולים במכון לייף קלין הם מהיעילים והחדישים ביותר, בזכות מכשור חדשני ובלעדי של LIFE CLEAN AOW המתקדם, המאושר מטעם רשות התרופות האמריקאית (FDA)

צוות מומחים מקצועי – צוות מטפלים מיומן, מקצועי וסבלני ילווה אתכם במהלך הטיפול, ויקפיד על נוחות, אינטימיות ופרטיות, להרגשה נעימה, בטוחה ואסתטית.

מקפידים על פרטיותך – בלייף קלין שמים דגש על פרטיות ואסתטיות מלאות בטיפול. לאחר מתן הסבר פשוט, המטופל נהנה מטיפול המתבצע בפרטיות מלאה, ומאפשר לו לעשות זאת ללא כאב, בנוחות, בנעימות וברוגע.

מי מתאים ואינו מתאים לתהליך ניקוי רעלים מהגוף?

הטיפול במכון לייף קלין מתאים כמעט לכל קבוצות האוכלוסייה, נוער, נשים וגברים כאחד.
הטיפול אינו מתאים לקהלים הבאים:

• אנשים שעברו ניתוח בטן, מעי או פי-טבעת
• אנשים עם בעיות ספיקת-כליות, אי-ספיקת לב וכן סדקים או פיסורה
• נשים בהריון
• חולי קרוהן, קוליטיס ודלקות מעיים למיניהן


למידע נוסף ולתיאום מועד לניקוי – חייגו חינם עוד היום: 1800-60-50-50

Save

Save

Save

Save

Save

Save