הכנה לבדיקת קולונוסקופיה
אפשר גם אחרת

• קיבלתם זימון לבדיקת קולונוסקופיה?
• זקוקים להכנה לפני הבדיקה וחוששים מפניה?
• ידעתם שיש דרך נעימה לביצוע בדיקת ההכנה?

בדיקת קולונוסקופיה סורקת את המעי הגס לכל אורכו, עד לחיבורו עם המעי הדק. הבדיקה האבחנתית אף מאפשרת את בדיקת המעי הדק הסופי. הכנת המעי הגס לבדיקת קולונוסקופיה דורשת דיאטה קפדנית מאוד ושתייה של חומר משלשל לצורך ניקוי פנים המעי הגס מתכולתו. ישנם מגוון תכשירים שפועלים כחומר משלשל אשר מזרזים את ריקון מערכת העיכול כהכנה לבדיקה. ישנה חשיבות רבה לבצע את הבדיקה לאחר הכנה אופטימלית שמרוקנת את המעי הגס לגמרי. הכנה לקויה תפגום באיכות הבדיקה ותגרע מיכולתו של המאבחן להבחין בבעיות המתרחשות במעי הגס. במקרה שהאבחון אינו מתבצע כראוי תיתכן ביצוע פעולה חוזרת – ועמה שוב ההכנה הארוכה.
ההכנה המסורתית לטיפול הקולונוסקופיה מתמשכת ואינה נעימה כלל.  באמצעות טיפולי הקולון הידרותרפיה ניתן להגיע לבדיקה מוכנים ונקיים – ללא ההכנות הטורדניות, המתישות והלא נעימות. כמובן, גם ללא השימוש בחומרים פיקולקס/מרוקן.

השלימו את ההכנה לבדיקה – דאגו לבצע שטיפת מעי הגס לפני בדיקת הקולונוסקופיה.
מפחדים מסרטן המעי הגס? שטיפה תקופתית של המעי יכולה להקטין בצורה משמעותית את החשיפה של קירות המעיים לגורמים מסרטנים.

הכנה לקולונוסקופיה מעולם לא הייתה נעימה יותר

כן כן, לא טעיתם!
הגעתם לאתר הדרכה לביצוע הכנה טרום בדיקת קולונוסקופיה. היום רופאים רבים כבר יודעים שישנן אפשרויות נוספות לביצוע ההכנה, תוך הימנעות משימוש בחומר המרוקן הנקרא פיקולקס והגורם לתופעות לוואי קשות.

ד"ר שלמה לבקוביץ' ממליץ על מכון לייף קליןבואו נתחיל מההתחלה – הנקייה…

המילה קולונוסקופיה מגיעה מהמילה קולון, שמשמעה "מעי". הבדיקה מיועדת לאבחון ולמניעה של סרטן המעי הגס.

מהלך ההכנה לקולונוסקופיה במכון לייף קלין

ההכנה לבדיקת קולונוסקופיה מחייבת את המטופל להתנהג לפי כל הוראות הרופא, למעט נטילת פיקולקס – חומר כימי מרוקן שרבים אינם מסוגלים ליטול, מכיוון שהוא גורם לתופעות לוואי קשות. שטיפת המעי במכון לייף קלין מחליפה את הצורך בנטילת פיקולקס.
פעמים רבות המטופלים עושים את כל ההכנות לבדיקה, מגיעים לא מוכנים לבדיקה (המעי לא נקי מספיק) והרופא נאלץ לקבוע תור חדש. לכן חשוב מאוד לפעול לפי כל הוראות הרופא, ולהתכונן היטב לבדיקה. מטופלים מסוימים אף מגיעים ל-3 טיפולי הידרוקולון רצופים, יום אחר יום, כדי להגיע לבדיקה עם מעי נקי .
מכון לייף קלין ממליץ לבצע את ההכנה ב-2 טיפולי הידרוקולון של כ-40 דקות כל אחד. במהלך ההכנה מוזרמים כ-32 ליטרים של מים חמימים, מסוננים ומטוהרים, השוטפים את המעי הגס, שאורכו כמטר וחצי.
פעולת שטיפה זו מרככת את הפסולת הדבוקה בדופנות ובשיפולי המעי הגס, ובזכות המכשיר החדשני של מכון לייף קלין – AOW – נשטף גם השליש התחתון של המעי. אורך כל הטיפול כ-40 דקות, והוא מבוצע בנינוחות וברוגע בליווי מטפל/ת מקצועי/ת, המבצע עיסוי של הבטן התחתונה לניקוי יעיל יותר של המעי.
אצלנו במכון לייף קלין מציעים לכם ליווי אישי, יחס חם, ייעוץ מקצועי ותמיכה בכל שלבי הטיפול. צוות המרפאה כולל מומחים לטיפולי קולון הידרותרפיה, וכן לטיפולי הכנה לבדיקת קולונוסקופיה.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה.

אז איך זה בעצם עובד?
צפו בסרטון

מדוע דווקא Life Clean

מודרני ומתקדם – הטיפולים במכון לייף קלין הם מהיעילים והחדישים ביותר, בזכות מכשור חדשני ובלעדי של LIFE CLEAN AOW המתקדם, המאושר מטעם רשות התרופות האמריקאית (FDA)
צוות מומחים מקצועי – צוות מטפלים מיומן, מקצועי וסבלני ילווה אתכם במהלך הטיפול, ויקפיד על נוחות, אינטימיות ופרטיות, להרגשה נעימה, בטוחה ואסתטית.
מקפידים על פרטיותך – בלייף קלין שמים דגש על פרטיות ואסתטיות מלאות בטיפול. לאחר מתן הסבר פשוט, המטופל נהנה מטיפול המתבצע בפרטיות מלאה, ומאפשר לו לעשות זאת ללא כאב, בנוחות, בנעימות וברוגע.

מי מתאים ואינו מתאים לתהליך ניקוי רעלים
הטיפול במכון לייף קלין מתאים כמעט לכל קבוצות האוכלוסייה, נוער, נשים וגברים כאחד.
הטיפול אינו מתאים לקהלים הבאים:
• אנשים שעברו ניתוח בטן, מעי או פי-טבעת
• אנשים עם בעיות ספיקת-כליות, אי-ספיקת לב וכן סדקים או פיסורה
• נשים בהריון
• חולי קרוהן, קוליטיס ודלקות מעיים למיניהן

מעוניינים לקבל מידע נוסף וייעוץ חינם?
צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים, ונחזור אליכם למענה על שאלות ולקביעת מועד הכנה

חייגו חינם 1800-60-50-50
חשבו נקי – חשבו לייף קלין

Save