Posted in ניקוי רעלים

טיפול בקנדידהנפיחות, תשישות וגזים הם מנת חלקך מדי יום?

ייתכן שמערכת העיכול שלך נגועה בזיהום פטרייתי הידוע בשם קנדידה.

קנדידה אלביקאנס (Candida Albicans) היא זיהום הנובע מפטריית שמרים, המופיעה כחלק מפלורת המעיים (חיידקי המעי). ככל שהפטרייה גדלה ומתפשטת ברחבי המעי, כך התסמינים מחריפים – עייפות כרונית, בעיה לרדת במשקל, נפיחות וגזים ועוד עשרות סימפטומים.


מדוע אנו סובלים מקנדידה?
הופעת הקנדידה יכולה להיות עדות לאורח חיים שגוי (אכילה לא נכונה, עישון, שתיית אלכוהול), זיהומים סביבתיים, שימוש מוגזם בתרופות ובאנטיביוטיקה, לחץ נפשי ועוד. לקנדידה יכולות להיות עשרות סיבות, כשלצדן מופיעים עשרות סימפטומים שונים. מתוך 150 זנים שונים, עצם הימצאותו של הסוג אלביקאנס במערכת העיכול מעידה על בעיה, שכן פלורת המעי לא מכילה אותו במצב תקין.

נתגלתה אצלכם קנדידה?
מכון לייף קלין מבצע טיפולי קולון הידרותרפיה לטיפול טבעי בבעיה.

 

במכון לייף קלין תקבלו טיפולי חוקן מים (קולון הידרותרפיה) לטיפול יעיל ומתמשך בקנדידה. כל טיפול נמשך כ-40 עד 45 דקות, ובמהלכו מוחדר למעי זרם עדין של מים חמימים. המים שוטפים את המעי הגס, ויוצאים החוצה עם כל הפסולת שהצטברה במעי. רובה ככולה של פסולת זו היא אחת הסיבות להיווצרות הקנדידה מלכתחילה.

טיפ להקלה על הסימפטומים – שתו הרבה מים. הם מסייעים בסילוק הרעלים והחומרים המזיקים שנפלטים על ידי פטריית השמרים ברחבי הגוף.

 

כיצד מאבחנים הימצאות קנדידה

בעבר הלא רחוק רופאים רבים לעגו לעצם הרעיון שקנדידה עשויה להיות מעבר לעוד סוג של פטרייה בנשים, או חשבו שלכולם יש זיהום פטרייתי כזה או אחר, שלא גורם לתופעות בעייתיות. כיום כבר נהיר וידוע שמדובר בתופעה רפואית מדידה, אך מכיוון שהסימפטומים כה רבים ומחקים תופעות כה רבות, יש לוודא את נכונות קיומה של הקנדידה. זאת ניתן לעשות בוודאות על-ידי בדיקת צואה מיוחדת, הבודקת את נוכחותו של זיהום פטרייתי.

לאחר שמוודאים שאכן מדובר בזיהום פטרייתי (על ידי הרופא המטפל), ניתן לטפל בקנדידה באמצעות שינוי התזונה, נטילת תרופות אנטי-פטרייתיות וביצוע שטיפות מעיים סדירות. שטיפות המעי מנקות את מערכת העיכול מהבעיה, אך יש לזכור שלעתים הקנדידה מתפשטת גם מעבר למעי הגס, ולכן חשוב לטפל בה גם באמצעים נוספים (המוזכרים לעיל).

 

מדוע דווקא Life Clean

מודרני ומתקדם – הטיפולים במכון לייף קלין הם מהיעילים והחדישים ביותר, בזכות מכשור חדשני ובלעדי של LIFE CLEAN AOW המתקדם, המאושר מטעם רשות התרופות האמריקאית (FDA) ומשרד הבריאות הקנדי (ce) המכשור קיבל אישור אמ"ר מטעם משרד הבריאות ב2012.

צוות מומחים מקצועי – צוות מטפלים מיומן, מקצועי וסבלני ילווה אתכם במהלך הטיפול, ויקפיד על נוחות, אינטימיות ופרטיות, להרגשה נעימה, בטוחה ואסתטית.

מקפידים על פרטיותך – בלייף קלין שמים דגש על פרטיות ואסתטיות מלאות בטיפול. לאחר מתן הסבר פשוט, המטופל נהנה מטיפול המתבצע בפרטיות מלאה, ומאפשר לו לעשות זאת ללא כאב, בנוחות, בנעימות וברוגע.

 

מי מתאים ואינו מתאים לתהליך ניקוי רעלים

הטיפול במכון לייף קלין מתאים כמעט לכל קבוצות האוכלוסייה, נוער, נשים וגברים כאחד.

הטיפול אינו מתאים לקהלים הבאים:
• אנשים שעברו ניתוח בטן, מעי או פי-טבעת
• אנשים עם בעיות ספיקת-כליות, אי-ספיקת לב וכן סדקים או פיסורה
• נשים בשליש הראשון והאחרון של הריונן
• חולי קרוהן, קוליטיס ודלקות מעיים למיניהן

לתיאום תור לטיפולי קנדידה – צרו קשר עם מכון לייף קלין
חייגו חינם 1800-60-50-50 או השאירו פרטים בטופס צור קשר